|
moze nie ekstraklasa, ale Orest L. trenerem Zagłębia L.
Najlepsze jest to że PGE GKS się z panem Lenczykiem sądzi i nie chce mu wypłacić odszkodowania za zerwany kontrakt coś koło okrągłej banieczki.
A teraz pan Lenczyk nie zrażony do klubów wspieranych przez państwo, rusza na Lubin.
Czyżby dobra umowa z KGHM gdzie kibicie robią marzanny na wzór prezesa Jeża i topią
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|