shad napisał(a):

Ta baba z nazwiskiem po eksmezu to skandaliczny tluk.
Z rownym efektem mozna wyslac do europarlamentu sokowirowke.
"Wykorzystywanie pamięci bohatera, jakim był Rotmistrz Pilecki do politycznego judzenia ewidentnie wplecionego w przedwyborczą grę uważam za hańbiące. "
Gdybysmy zyli w sredniowiecznej Japonii to rzadzacy kampaku powinien wezwac obwiesi z tej listy do tradycyjnego seppuku. Bez mozliwosci honorowego pogrzebu i bez mozliwosci odzyskania posmiertnie honoru.
To co sie wyrabia jest obrzydliwe.
PS.
Wlasnie doczytalem ze w tym samym glosowaniu Brytyjczycy byli ZA.
...bez komentarza...