Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3300
Stary 17.04.2009, 13:04
shad napisał(a):Wyświetl post
http://lidiageringer.blog.onet.pl/ jeszcze co do Pileckiego, pięknie się ełroposłanka broni
Ta baba z nazwiskiem po eksmezu to skandaliczny tluk.
Z rownym efektem mozna wyslac do europarlamentu sokowirowke.



"Wykorzystywanie pamięci bohatera, jakim był Rotmistrz Pilecki do politycznego judzenia ewidentnie wplecionego w przedwyborczą grę uważam za hańbiące. "

Gdybysmy zyli w sredniowiecznej Japonii to rzadzacy kampaku powinien wezwac obwiesi z tej listy do tradycyjnego seppuku. Bez mozliwosci honorowego pogrzebu i bez mozliwosci odzyskania posmiertnie honoru.

To co sie wyrabia jest obrzydliwe.



PS.
Wlasnie doczytalem ze w tym samym glosowaniu Brytyjczycy byli ZA.

...bez komentarza...
Ostatnio edytowane przez 7 kotów : 17.04.2009 o godz. 13:11.
Boia chi molla !