Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
kris8
Junior Member
Od: 04.2009
Offline
#
1534
17.04.2009, 12:29
Co do Mauro to widać po nim spadek formy z sezonu na sezon. Już raczej nie oczekiwałbym od niego takiej gry jaka prezentował w pierwszych sezonach w Wiśle. Wystarczająco dużo już dla Wisełki zrobił.
Dobre
typy
na zakłady sportowe. Cracow rulez!
kris8
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kris8
Odwiedź stronę domową użytkownika kris8!
Znajdź inne posty napisane przez kris8