Wyświetl pojedynczy post
kris8
Junior Member
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1534
Stary 17.04.2009, 12:29
Co do Mauro to widać po nim spadek formy z sezonu na sezon. Już raczej nie oczekiwałbym od niego takiej gry jaka prezentował w pierwszych sezonach w Wiśle. Wystarczająco dużo już dla Wisełki zrobił.
Dobre typy na zakłady sportowe. Cracow rulez!
Odpowiedz cytując