Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1533
Stary 17.04.2009, 12:10
KaSzTaN napisał(a):Wyświetl post
I co tego ze kiedys tam widziales strzal Mauro? Po pierwsze nie gra, wiiec ma mniej okazji, a po drugie ma z Sobolem poo 2 bramki. Nie wiem co sie tak wszyscy uczepiiaja dalej Mauro, w tej rundzie jak juz gra to bardzo dobrze..
A kiedy to on niby w tej rundzie zagrał dobrze?
Po pierwsze nie gra bo jest za słaby na gre , a po drugie to zagrał 2 ogony + mecz z Lechem któregom nie widział ale wiewiórki których osąd szanuje doniosły mi że wcale to dobry mecz w jego wykonaniu nie był a już ostatnie pół godziny zwieńczone stratą w jego stylu, która de facto spowodowała utratę bramki, to była męczarnia.

Ostatnie dobre momenty Cantoro to czasy PAO.I nie chodzi mi tu by się wyżywać na nim, bo dawno temu był on na prawdę solidnym zawodnikiem, ale tak jest i tego juz raczej nic nie zmieni.
Martwi mnie to też że z wywiadu z nim można wywnioskować że mimo iż praktycznie nie gra, nie zrobi nic w tym kierunku by znaleźć sobie klub już wiosną, tylko będzie na liście płac do ostatniego dnia kontraktu.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując