No przecież pisałem , że medialna panika . Nie dotyczyło to Ciebie
Myślę , że od 35 % do 40 % , to jest w miarę chłodne kalkulowanie syutacji . Każdy wynik powyżej 40 % (a ta panika może wywołać takie zaangażowanie , że coraz bardziej będę przekonany iż możliwe jest przekroczenie tej grancyi

) będzie bardzo dobry .
Pomijam , że cieszenie się w demokracji z wyniku powyżej 40 % jest kpiną , ale taką mamy rzeczywistość .
Zresztą sam sondaż eurobarometru (przerowadzony na przełomie stycznia/lutego co też ma spory wkład w wynik) wcale nie mówił o 13 % frekwencji , tylko o
41 % .
Bo jeżeli zadają pytanie ,,czy pójdziesz na wybory odpowiedz w skali 1-10 ''(rozumiem , że to skalowanie jest na potrzeby jakichś specjalistycznych badań , bo ogólnie wydaj się dosyć zabawne) , to ja rozumiem , że jako na ,,tak'' powinno się zaliczać wyniki od 6 do 10 a nie 9 i 10
Ciężko wyczaić w tym temacie , która krytyka w strone PO jest z przymróżeniem oka .
Np do teraz nie wiem czy Sambo w poprzdednim poście sobie żartował , czy faktycznie tak ma.