Wyświetl pojedynczy post
Mareq
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3296
Stary 17.04.2009, 11:18
Fajnie , że się wszyscy w kraju od Lisa po ,,Metro'' przejeli tym mitycznym 13 % , ale frekwencja będzie zdecydowanie wyższa. Ale taka nadmierna panika , tylko może frekwencji pomóc nie zaszkodzić , więc dobrze jest.
Oczywiście niewątpliwym jest , że frekwencja poniżej 50 % , to będzie wina PO
W żadnym wypadku nie jest , to niedoinfomowanie społeczeństwa o funkcjach , działalności i możliwości działania PE .
Ostatnio edytowane przez Mareq : 17.04.2009 o godz. 11:22.