Fajnie , że się wszyscy w kraju od Lisa po ,,Metro'' przejeli tym
mitycznym 13 % , ale frekwencja będzie zdecydowanie wyższa. Ale taka nadmierna panika , tylko może frekwencji pomóc nie zaszkodzić , więc dobrze jest.
Oczywiście niewątpliwym jest , że frekwencja poniżej 50 % , to będzie wina PO
W żadnym wypadku nie jest , to niedoinfomowanie społeczeństwa o funkcjach , działalności i możliwości działania PE .