Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1531
Stary 17.04.2009, 10:39
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
teraz to kazdy mądry. a prawda jest taka ze gdy Mauro podpisywał kontrakt był naprawde swietnym defensywnym pomocnikiem, cos jak Sobol dzis (i Sobol wtedy ). Ale od tamtej pory osiadł na laurach (kasie), stroi fochy kibicom itd, a gra to juz pożal sie Boze. Jakis sensowny strzał zza pola karnego to moze jakis rok temu widzialem
I co tego ze kiedys tam widziales strzal Mauro? Po pierwsze nie gra, wiiec ma mniej okazji, a po drugie ma z Sobolem poo 2 bramki. Nie wiem co sie tak wszyscy uczepiiaja dalej Mauro, w tej rundzie jak juz gra to bardzo dobrze..
Odpowiedz cytując