Wyświetl pojedynczy post
7 kotów
P.N.R.I.
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Dogville

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1292
Stary 17.04.2009, 09:37
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Skoro tak dobrze gra przeciwko dzieciom to moze go juz zostawic w tej Mlodej Ekstraklasie?
Hahahahh!


Dzieki za poprawe humoru ! : ))))


Najlepszy komentarz co do Lobodzinskiego w jego pilkarskiej karierze : ))))))))))
Boia chi molla !
Odpowiedz cytując