|
Księżniczka Mononoke
Spirited Away: W krainie bogów
Ruchomy zamek Hauru
mb_1906 nie znam się za bardzo na anime. Obejrzałem te 3 pozycje (ten sam twórca) ii bardzo mi się one podobały i przypadły do gustu. Nie zagłębiałem się jednak jakoś specjalnie w gatunek.
Ostatnio edytowane przez puchaty1906 : 17.04.2009 o godz. 08:47.
"Dla mnie Wisła to koledzy z którymi piję, jeżdżę na mecze i którzy się za mną wstawią, a nie jakiś 11 grajków z boiska..." by M....r
|