Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1033
Stary 16.04.2009, 22:47
W takim razie mi tez się coś pokręciło

No rzeczywiście grał i to oba sezony.Ja myslałem że odszedł po spadku a odszedł dopiero po awansie.

darotsok73 - myślę że to był podobnie korupcyjny rok jak rok wstecz i następny, tyle że nas to dosięgło i mogliśmy się przekonać na własnej skórze jak to wygląda.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 16.04.2009 o godz. 23:04.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując