|
W takim razie mi tez się coś pokręciło
No rzeczywiście grał i to oba sezony.Ja myslałem że odszedł po spadku a odszedł dopiero po awansie.
darotsok73 - myślę że to był podobnie korupcyjny rok jak rok wstecz i następny, tyle że nas to dosięgło i mogliśmy się przekonać na własnej skórze jak to wygląda.
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 16.04.2009 o godz. 23:04.
|