Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1032
Stary 16.04.2009, 22:45
Z tego co pamiętam Kaliciak w drugiej lidze był najlepszym strzelcem Wisełki . Odszedł w nieładny dla kibiców sposób (trochę podobnie jak Franek ) do belgijskiego cieniasa St .Truiden .

Edit
W tamtym sezonie nie awansowaliśmy do pierwszej ligi bo pod stolikiem "wydymali " nas konkurenci :Śląsk i ....Amika .
Słynny mecz ze Ślęzą we Wrocławiu. Był to jeden z bardziej korupcyjnych sezonów jakie pamiętam.
Ostatnio edytowane przez darotsok73 : 16.04.2009 o godz. 22:53.
Odpowiedz cytując