Z tego co pamiętam Kaliciak w drugiej lidze był najlepszym strzelcem Wisełki . Odszedł w nieładny dla kibiców sposób (trochę podobnie jak Franek

) do belgijskiego cieniasa St .Truiden .
Edit
W tamtym sezonie nie awansowaliśmy do pierwszej ligi bo pod stolikiem "wydymali " nas konkurenci :Śląsk

i ....Amika .
Słynny mecz ze Ślęzą we Wrocławiu. Był to jeden z bardziej korupcyjnych sezonów jakie pamiętam.