Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1030
Stary 16.04.2009, 22:41
Coś się pomyliło koledze - Kaliciaka chyba w ogóle w Wiśle nie było kiedy wojowaliśmy w 2 lidze.
Natomiast coś mi się tli że już w erze Cupiała gdzies w centrum go po pijaku ze spluwą złapali
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując