Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
Toldo
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
2066
16.04.2009, 22:13
Ja dzisiaj przypadkowo zahaczyłem o STS i postawiłem za 2zł:
Man. - Ham.(będzie czerwona kartka) - 4,15
Udi. - Brema (będzie rzut karny) - 3,80
Dynamo K. - PSG (1 gol) - 1,45
Kurs ogólny: 22,87
Wygrana: 41,20
When you touch my face
When you call my name
I`m burn with desire...
http://www.youtube.com/watch?v=fW4Y867Oh6s
Toldo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Toldo
Znajdź inne posty napisane przez Toldo