Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2054
Stary 16.04.2009, 18:03
tez myślałem żeby zagrać na overa(Boston) i tylko mnie przekonałeś żeby to zagrać

ze strzelców dałem na jednym kuponie Kovaleva z Montrealu i Datsyuka z Detroit.Zetterberg tez powinien coś trafić.Taki Sedin wczoraj np. nie zawiódł a co do Marleau to kurcze ciężko mi to ocenić.Niby kapitan i najlepszy strzelac SJS jednak w ostatnich meczach sezonu zasadniczego praktycznie nie trafiał i teraz pytanie jest jak bardzo SJS odpuszczali te mecze i oszczedzali najlepszych

a Waszyngton będę dalej grać tak jak i Ovce na strzelców wybitny niefart w nocy i tyle
Odpowiedz cytując