tez myślałem żeby zagrać na overa(Boston) i tylko mnie przekonałeś żeby to zagrać
ze strzelców dałem na jednym kuponie Kovaleva z Montrealu i Datsyuka z Detroit.Zetterberg tez powinien coś trafić.Taki Sedin wczoraj np. nie zawiódł

a co do Marleau to kurcze ciężko mi to ocenić.Niby kapitan i najlepszy strzelac SJS jednak w ostatnich meczach sezonu zasadniczego praktycznie nie trafiał i teraz pytanie jest jak bardzo SJS odpuszczali te mecze i oszczedzali najlepszych
a Waszyngton będę dalej grać tak jak i Ovce na strzelców

wybitny niefart w nocy i tyle