Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9514
Stary 16.04.2009, 16:57
gackos napisał(a):Wyświetl post
Co do Baszcza, to z jednej strony fajnie jakby skończył karierę w Wisełce, ale na prawej obronie już jest słaby. Można go zostawić jako zmiennika na stopera.
A na to + obniżka zarobków nigdy się nie zgodzi więc nie ma nad czym płakać i pomstować na Bednarza. Taka kolej rzeczy jedni odchodzą inni przychodzą.
Każdy szanuje Baszcza czy Sobola, ale pamiętajcie że goście są po 30 a czas nie ...as, nie stoi. Dlatego nie ma co płakać tylko pięknie ich pożegnać gdy będą odchodzić i podziękować za lata świetnej gry dla naszej Wisełki. Zresztą wg. mnie lepiej odejść będąc na szczycie niż jak np Cantoro w grubym dołku gdy jest się ciężarem dla klubu (wysoki kontrakt). Pamiętam jak wszyscy się cieszyliśmy gdy Mauro przedłużył kontrakt al teraz każdy by się go z chęcią pozbył.
Sobol powinien dostać propozycje kontraktu rok + rok bo on jedyny ma jeszcze Wiśle wiele do zaoferowania i zasadnym będzie zaproponowanie mu dobrych pieniędzy.
Odpowiedz cytując