Wiadomo, to raczej wszystko spekulacje, ale tak jak Wojtasa wkurza mnie, że tylko o Wiśle cały czas pierdoły piszą. Według mnie (i Ameryki tutaj nie odkryję) priorytetem powinno być przedłużenie kontraktu z Sobolem, bo każdy wie ile ten gość dla nas znaczy. Tak na marginesie, to gdzieś przeczytałem, że Legia złożyła mu ofertę

Co do Baszcza, to z jednej strony fajnie jakby skończył karierę w Wisełce, ale na prawej obronie już jest słaby. Można go zostawić jako zmiennika na stopera.