Wyświetl pojedynczy post
Trener2008
Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9509
Stary 16.04.2009, 16:06
gackos jesteś chyba jedynym forumowiczem ,który sie ze mną zgadza. Dzięki. Cóż wygląda na to że Zieńczukowi już można dziekować za jego 5 lat gry dla Wisły. Kontrakty kończą się w czerwcu jeszcze Baszczyńskiemu, Singlarowi i Dawidowskiemu (po nim napewno nie będziemy płakać). Ja wolałbym przedłużyć kontrakt z Marcinem a nie z Peterem. W grudniu kończą się kontrakty Sobolewskiemu i Cantoro. Niech zostanie przynajmniej jeden z nich, wolałbym żeby był to Radek.
Odpowiedz cytując