KOMINEK napisał(a):

|
Marcin chciałby jeszcze trzy lata apograć a Marek chciałby duzo więcej kasy.
|
I ja im się nie dziwię, ani absolutnie nie mam do nich o to pretensji.
Z drugiej strony - Arek Głowacki jakoś dał radę się dogadać i chyba tego nie żałuje.
A tak z czystej złośliwości - gdyby przedłużono z nimi kontrakty, to i tak wielu chętnych do ponarzekania by się znalazło.