Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9499
Stary 16.04.2009, 12:24
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Marcin chciałby jeszcze trzy lata apograć a Marek chciałby duzo więcej kasy.
I ja im się nie dziwię, ani absolutnie nie mam do nich o to pretensji.
Z drugiej strony - Arek Głowacki jakoś dał radę się dogadać i chyba tego nie żałuje.

A tak z czystej złośliwości - gdyby przedłużono z nimi kontrakty, to i tak wielu chętnych do ponarzekania by się znalazło.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując