AYALA napisał(a):

|
wielka szkoda Bszcza i Zienia,pewnie za darmoche ściagną kolejnego Beto czy jakiegoś kolejnego rekonwalescenta któemu dadzą wysoki kontrakt ,pogra chwilke i złapie ciężką kontuzje.Szkoda, szkoda, szkoda że zamienia sie w Wiśle zawodników lepszych na gorszych.Marek i Marcin mogliby spokojnie jeszcze przez dwa lata pograc.
|
Przykład Cantoro pokazuje, że niekoniecznie. O ile Baszczyński mógłby pograć jeszcze na stoperze (ale akurat o przyzwoitego stopera nietrudno), to Zieńczukowi podwyżki bym nie dał.
Przydaje się - to prawda. Gra na przyzwoitym poziomie - statystyka nie kłamie. Nie zaryzykowałbym jednak dawania mu wyższego kontraktu, niż ma teraz, a zawodnik tego właśnie oczekuje.