Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9497
Stary 16.04.2009, 12:12
AYALA napisał(a):Wyświetl post
wielka szkoda Bszcza i Zienia,pewnie za darmoche ściagną kolejnego Beto czy jakiegoś kolejnego rekonwalescenta któemu dadzą wysoki kontrakt ,pogra chwilke i złapie ciężką kontuzje.Szkoda, szkoda, szkoda że zamienia sie w Wiśle zawodników lepszych na gorszych.Marek i Marcin mogliby spokojnie jeszcze przez dwa lata pograc.
Przykład Cantoro pokazuje, że niekoniecznie. O ile Baszczyński mógłby pograć jeszcze na stoperze (ale akurat o przyzwoitego stopera nietrudno), to Zieńczukowi podwyżki bym nie dał.
Przydaje się - to prawda. Gra na przyzwoitym poziomie - statystyka nie kłamie. Nie zaryzykowałbym jednak dawania mu wyższego kontraktu, niż ma teraz, a zawodnik tego właśnie oczekuje.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując