|
Panowie spokojnie jeszcze nikogo(oficjalnie...) nie sprzedali. Poczekajmy na oficjalne info dopiero wtedy sie zastanawiajmy. Pamietajmy ze zostanie bardzo nasza kadra uszczuplona a co za tym idzie sporo pieniedzy zostanie w kasie klubu. Jesli za odpowiednia cene sprzedamy Diaza to moim zdaniem powinnismy zrobic wszystko by zatrzymac Pawla Brozka, tym bardziej ze wreszcie bedzie kto mu mial podawac. Oczywiscie najlepiej by bylo gdyby za pieniadze za Diaza w calosci przeznaczyc na wzmocnienia(skrzydla i Def. pomocnik) i jak dla mnie mamy sklad(pierwszy bo niestety tylko pierwszy) by liczyc sie w walce o LM. Caly czas sie mowi tez o sprowadzeniu Macka Zurawskiego ale ile z tego wyjdzie zobaczymy.
|