Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2043
Stary 16.04.2009, 09:20
No właśnie sam nie wiem co sądzić o tym meczu. Ja chyba postawię 1 za 50zł bądź hadicap za troszkę mniej
A tak sobie dzisiaj jeszcze na weekend patrzyłem i wiem że Polskiej ligi się nie stawia ale ciekawa stawka na Górnik u siebie który dla mnie jest więcej niż pewniakiem
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując