No właśnie sam nie wiem co sądzić o tym meczu. Ja chyba postawię 1 za 50zł bądź hadicap za troszkę mniej
A tak sobie dzisiaj jeszcze na weekend patrzyłem i wiem że Polskiej ligi się nie stawia ale ciekawa stawka na Górnik u siebie który dla mnie jest więcej niż pewniakiem
