Wyświetl pojedynczy post
sandbender
Graf Zero
 
 
Od: 08.2004
Skąd: stamtąd :)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 16.04.2009, 00:30
Markus napisał(a):Wyświetl post
Do gry o LM, czy nawet tylko fazę grupową PUEFA, nie można i nie należy przygotowywać się dopiero "za pięć dwunasta".

Od bardzo dawna było wiadomo, że w tym roku zmieniają sie zasady gry o LM na dużo korzystniejsze dla polskich klubów.

Skoro właściciel Wisły przez ostatnie lata nie robił nic, aby klub był przygotowany należycie na ten moment, niestety nie ma podstaw uważać, że mu na niej jeszcze zależy.
Ja już to kiedyś pisałem, ale może powtórzę. Może myśli:
- na co nam LM w Chorzowie lub poza granicami Polski?
- jak ją zdobyć z piłkarzami, którzy 3 razy zrobili mu psikusa?
- może lepiej najpierw wyczyścić, a potem budować?

Tak czy inaczej w obecnej sytuacji dopiero sezon 2010/2011 to ten czas, kiedy nalezy się spinać na eliminacje LM. Czyli jest rok.
A biorąc pod uwagę ruchy kadrowe, dopiero zakontraktowanie ofensywnego pomocnika w postaci Garguły to moment na ropoczęcie budowania nowej drużyny wlaczącej o LM (czyli kupno 6 kolejnych piłkarzy). Tylko, że cały tan misterny plan szlag trafić może jak się Guła nie pozbiera.