kristos napisał(a):

Moja propozycja jest taka ;
a) sprzedać Marcelo
b)zaproponować Pawłowi podwyżkę o 100% z klauzulą odejścia z odstępnym 7 mln€
c) w miejsce Marcelo kupić Stasiaka lub Jodłowca.
|
następnie dokooptować min 2-3 młodych zdolnych tanich ofensywnych graczy i z tym materiałem pracować
i skończyć z opowiadaniem bajek że jakikolwiek ukształtowany i będący na topie dobry ofensywny piłkarz do Wisły przyjdzie