irman napisał(a):

|
Taką kartkę to se powinien przede wszystkim Wielki Pan z Myślenic w gabinecie wywiesić.
|
W zasadzie nic nie trzeba dodawać.
Może jeszcze to, że pewnie szlag go trafi, jak zobaczy Amikę, która w pierwszym podejściu do Ligi Mistrzów trafi na Lewskiego.
Ale może to coś naszego Bossa nauczy. Bo Liga Mistrzów stała się wreszcie realna dla polskich klubów. No, ale do tego trzeba się wzmocnić. A my w przyszłym okienku stracimy najpewniej Marcelo i Brożka.