Temat
:
Afery w polskiej piłce.. korupcja, przekręty itp.
Wyświetl pojedynczy post
RuczajIII
Junior Member
Od: 07.2004
Offline
#
1021
15.04.2009, 18:12
flamengista, Kaliciak owszem, był idolem trybun ale w II lidze!!!!! nie pamiętasz jak "uciekł" z Wisły po awansie do ekstraklasy z powodu $ ? Kali to nie jest prawdziwy Wiślak, nie obrażaj takich zawodników jak np. Kulawik.
RuczajIII
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do RuczajIII
Znajdź inne posty napisane przez RuczajIII