Wyświetl pojedynczy post
RuczajIII
Junior Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1021
Stary 15.04.2009, 18:12
flamengista, Kaliciak owszem, był idolem trybun ale w II lidze!!!!! nie pamiętasz jak "uciekł" z Wisły po awansie do ekstraklasy z powodu $ ? Kali to nie jest prawdziwy Wiślak, nie obrażaj takich zawodników jak np. Kulawik.
Odpowiedz cytując