Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2027
Stary 15.04.2009, 17:22
Johnny B napisał(a):Wyświetl post

Ktoś jakieś NBA czy MLB dzisiaj obkminił?
z MLB to bym zagrał dzis na Boston Red Sox i Pittsburgh Pirates, a nawet może z handi PIT.
za trochę mniej Chicago Cubs i Washington National.

@Johnny

nie mam pojęcia, nie analizowałem zostaję przy swoich
Boston 7/10
Pittsburgh 7/10, handi 4/10
Chicago 5/10
Washington 5/10
Ostatnio edytowane przez PrawdziwośćDlaGry : 15.04.2009 o godz. 17:30.
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując