Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
JoeyLG
Senior Member
Od: 01.2008
Offline
#
200
15.04.2009, 16:27
Często wchodzi się do pokoju lekarskiego po 3 osoby, tam siedzi komisja lekarska i pokolei was bedą badac(waga, wzrost, wzrok, refleks itp) rozbiera się tylko do bielizny także spokojnie
JoeyLG
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez JoeyLG