Wyświetl pojedynczy post
JoeyLG
Senior Member
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#200
Stary 15.04.2009, 16:27
Często wchodzi się do pokoju lekarskiego po 3 osoby, tam siedzi komisja lekarska i pokolei was bedą badac(waga, wzrost, wzrok, refleks itp) rozbiera się tylko do bielizny także spokojnie
Odpowiedz cytując