Wyświetl pojedynczy post
TSW_PDW
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 15.04.2009, 16:22
Witam Panowie , mam pytanie jak to jest z tymi badaniami : Wchodzi się samemu do pokoju i lekarz bada ( np.jak w przychodni ) czy wchodzi się parami albo nawet po 3 osoby i tam każdy się rozbiera (ściąga się wszyściuteńko jak dawniej czy pozmieniali coś ? i badania robią na raz ? Jak to jest dokładniej , bardzo bym prosił o jakieś info

Jest jeden lekarz czy paru lekarzy ? , Jakieś lekarki ?
Ostatnio edytowane przez TSW_PDW : 15.04.2009 o godz. 16:26.
Odpowiedz cytując