Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
LukL
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
2058
15.04.2009, 13:32
Pero
napisał(a):
Właśnie!! to nie ten temat
Przechodził ktoś dzisiaj Reymana żeby sprawdzić czy faktycznie coś się dziej czy wczoraj posiali tylko propagandę
Godzinę temu przejeżdżałem rowerem i widziałem że zakładają kotwy pod przyszłe słupy
LukL
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do LukL
Odwiedź stronę domową użytkownika LukL!
Znajdź inne posty napisane przez LukL