Koncowka ligi zapowaida sie pasjonująco
Najwieksze szanse ma Legia, bo gra wiecej meczy u siebie . L:echa takze ma u siebie. Z drugiej strony Smuda wie jak wygrywac na Lazienkowskiej. Oczywiscie z naszego pkt widzenia to najlepszy bylby bezbramkowy remis. Ale patrzmy na sibie poki co i nie dajmy sie ani Arce, ani gornikowi Zabrze ani tym bardziej Legii.