|
Moja propozycja jest taka ;
a) sprzedać Marcelo
b)zaproponować Pawłowi podwyżkę o 100% z klauzulą odejścia z odstępnym 7 mln€
c) w miejsce Marcelo kupić Stasiaka lub Jodłowca.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|