emj10 napisał(a):

Spójrzcie na mecz Kszo - Korona. Błędy bramkarskie przy 1 i 3 bramce. Jednak ciekawe są aktorskie reakcje Sarnata po samych bramkach, tak jakby chciał mocno zaakcentować że bardzo go "smuci" ten fakt:
http://www.youtube.com/watch?v=BxXsY6TgLxo
|
No musiał trochę przyaktorzyć

.Swoją droga to wychodzi na to że Mariusz nam sporo meczy posprzedawał w tym sezonie
A juz na serio - są mendy z tej niby prasy i to okrutne...nawet 1 małej wzmianki w środku, że o Wisłę to nie chodzi....wygląda na to że jesteśmy następni w kolejce do degradacji

Już nam trenera zwinęli, teraz piłkarze...