Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1887
Stary 15.04.2009, 11:36
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Spójrzcie na mecz Kszo - Korona. Błędy bramkarskie przy 1 i 3 bramce. Jednak ciekawe są aktorskie reakcje Sarnata po samych bramkach, tak jakby chciał mocno zaakcentować że bardzo go "smuci" ten fakt:
http://www.youtube.com/watch?v=BxXsY6TgLxo
No musiał trochę przyaktorzyć.Swoją droga to wychodzi na to że Mariusz nam sporo meczy posprzedawał w tym sezonie

A juz na serio - są mendy z tej niby prasy i to okrutne...nawet 1 małej wzmianki w środku, że o Wisłę to nie chodzi....wygląda na to że jesteśmy następni w kolejce do degradacjiJuż nam trenera zwinęli, teraz piłkarze...
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując