|
Pewniakiem jak dla mnie jest Wrocław. Warszawa co by się nie działo i tak już jest wybrana. Na trzecim miejscu jest Gdańsk. Stadionu niby tam nie ma, ale inwestycje ruszyły pełną parą w całym Trójmieście, a to jaki kurort z prawdziwego zdarzenia robi Karnowski w Sopocie zasługuje na szacunek.
Jeśli chodzi o "spadkowiczów" to pewniakiem jest moim zdaniem Chorzów. Wybór pomiędzy Poznaniem i Krakowem jest trudny, ale na chwilę obecną niestety daję większe szanse Poznaniakom.
|