Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 15.04.2009, 08:59
Nie wiem czy tak odstają sportowo, w tabeli ligowej są przed Fener...
I myślę, że nie zamieniliby tego incydentalnego "zbłaźnienia" na honorową tułaczkę po Pucharze UEFA. Ale ok, każdy ma swoje zdanie - koniec tematu z mojej strony. Pozdrawiam