felipe napisał(a):

Śmiejesz się z tych Turków, że dostali w Liverpoolu łomot?
Ja nie! I powiem więcej - wiele bym dał byśmy kiedykolwiek zbliżyli się do poziomu Fenerbahce ... Nawet kosztem sporadycznego lania od jakiegoś giganta.
|
Baty dostał Besiktas a nie Fenerbahce...Fener to jest obecnie klasa sama w sobie!! Klub ze wspaniałymi kibicami, świetnymi piłkarzami i cudownym stadionie. Uważam że do nich nie mamy się co porównywać...Besiktas będzie też miał niesamowity stadion, ale jednak sportowo odstają...Dlatego myślę, że te baty 8:0 nie dały im zbyt wiele. Tylko się zbłaźnili i tyle.