felipe napisał(a):

Legia też ma podobny do naszego dług u Waltera? O tym akurat nie wiedziałem, wiec jakby co proszę o więcej infomracji
|
Z tego co się orientuje to ITI spłaciło wcześniejsze długi Legii, które wynosiły 20-parę milionów. Tylko że zrobili to na takiej zasadzie, że Legia zadłużyła się u ITI żeby spłacić innych wierzycieli. Potem te 20-parę milionów urosło na takiej samej zasadzie jak u nas (transfery i inne koszty) i ponoć jest tego teraz ponad 100 mln. Najlepiej chyba jednak żeby się o tym jakiś warszawiak wypowiedział. Oni tam pewnie lepiej wiedzą na czym stoją.