Wyświetl pojedynczy post
Ar222
Senior Member
 
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 15.04.2009, 08:33
felipe napisał(a):Wyświetl post
Legia też ma podobny do naszego dług u Waltera? O tym akurat nie wiedziałem, wiec jakby co proszę o więcej infomracji
Z tego co się orientuje to ITI spłaciło wcześniejsze długi Legii, które wynosiły 20-parę milionów. Tylko że zrobili to na takiej zasadzie, że Legia zadłużyła się u ITI żeby spłacić innych wierzycieli. Potem te 20-parę milionów urosło na takiej samej zasadzie jak u nas (transfery i inne koszty) i ponoć jest tego teraz ponad 100 mln. Najlepiej chyba jednak żeby się o tym jakiś warszawiak wypowiedział. Oni tam pewnie lepiej wiedzą na czym stoją.
Tylko jeden klub kocham aż po grób!
__________________________________________________
Lubisz dobrą fantastykę? Jeśli tak, to zapraszam na moją stronę:
https://www.patreon.com/ArturPlatek