jasnyGwint napisał(a):

No tak, na Legii ciąży pożyczka od ITI a nie od Cupiała
Co do tego farta Amiki to generalnie się z Tobą zgadzam, ale nie do konca. Weźmy mecz z Wisłą. 83 minuta, Stilic strzela prosto w mur, akurat trafia między nogi Beto. Fart w czystej postaci. Inna sprawa, że cisnęli nas całą drugą połowe, ALE ile razy jest tak, że to Wisła ciśnie, ma milion sytuacji a nic nie chce wpaść...
Jeśli chodzi o LM to wszyscy wiedzieli przed sezonem, że zmieniają się zasady i będzie łatwiej. To, że oni przynajmniej w letnim oknie poczynili pewne kroki by szczęsciu pomóc, Legia też choć może z gorszym skutkiem, a my nie zrobilismy absolutnie NIC, ani w lecie ani w zimie to o co chodzi. Mamy awansować do LM bo tak? bo jesteśmy Wisła Kraków nam się to należy ?
|
Legia też ma podobny do naszego dług u Waltera? O tym akurat nie wiedziałem, wiec jakby co proszę o więcej infomracji
Co do tego farta - jeżeli Wisła ciśnie ale marnuje każdą setkę, a taki Stilic strzela gola przez źle ustawiony mur to moim zdaniem jest tto raczej nieudolność Wisły, a nie fart Poznaniaków ...