Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 15.04.2009, 00:20
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Ja również wiem o co chodzilo Orzeulowi, ale to było wiadomo już na początku tego sezonu, więc to nie zmieni motywacji naszych piłkarzy
Na poczatku sezony nie wiadomo bylo z kim zagramy, byly znane tylko ogolne zasady.
Obecnie, mozna juz z jakims prawdopodobienstwiem wskazac potencjalnych rywali.