Wyświetl pojedynczy post
Bo ogladać już mi mało
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 14.04.2009, 22:02. lech
Lech w tym sezonie jedzie na szczęściu, w końcu się przejadą bo to już sa pańskie jaja co ten klub wyczynia... Juz widzialem jeden punkt różnicy w tabeli i znowu gó...no

Ja osobiście uważam, że tzreba inwestować w zespół do bólu, jeden awans do LM zwróci wieloletnie koszty, szczególnie gdy taki zastrzyk gotówki to niemal jak drugi budżet dla Wisły...

Pozdrawiam
Bo oglądać już mi mało...
Zapraszam do dyskusji na moim blogu sportowy
www.gniazdowy.blox.pl