Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#275
Stary 14.04.2009, 21:32
ABG NH napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie : Czy MU żeby jutro awansować musi wygrać ?
No, w zasadzie to powinno. Chociaż np. wynik 3-3, 4-4 itd dadzą awans. No a 2-2 da dogrywkę.
Odpowiedz cytując