Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
anka1906
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
7210
14.04.2009, 21:13
Bobic sprawdź czy masz wystarczająco dużo pamięci wirtualnej
jak się cytuje wiadomości?
anka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do anka1906
Znajdź inne posty napisane przez anka1906