|
napewno jego interwencje są lepsza, ale w dalszym ciągu gra nogami to dla niego kosmos. Te jego płaskie wykopy doprowadzają do palpitacji serca, piłka leci na wysokosci głów napastników. Do tego denerwuje mnie wykonywanie przez niegu rzutów wolnych z okolic 25 metra, kiedyś wybije zle i bedzie z tego bramka a'la Kuszczak - zresztą w tym sezonie już kilka razy mogliśmy stracić w ten sposób bramke (chociażby na derbach i w meczu z Lechem w PP w Krk)
|