Wyświetl pojedynczy post
kms
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7203
Stary 14.04.2009, 20:33
ChomikNH napisał(a):Wyświetl post
Witam. Kupiłem dzisiaj w Inter Sporcie spodnie i oderwałem metkę (ale na szczęście da się ją spowrotem przypiąć) Czy mogę te spodnie jutro oddać? Bo przestały mi się podobać i są troche za długie.
Nie tyle oddac co wymienic, malo ktore sklepy oddaja kase.
WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując