|
Również mam wrażenie że Mario ostatnio lepiej się prezentuje. Jakby był bardziej zdecydowany, pewny siebie. I hipoteza moja brzmi iż zaczął grać bardziej na luzie, tzn. bez myślenia co to będzie jak zawalę. Tak czy siak, trzymam za niego kciuki aby formę wędrowała jedynie w górę.
|