Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1519
Stary 14.04.2009, 20:32
Również mam wrażenie że Mario ostatnio lepiej się prezentuje. Jakby był bardziej zdecydowany, pewny siebie. I hipoteza moja brzmi iż zaczął grać bardziej na luzie, tzn. bez myślenia co to będzie jak zawalę. Tak czy siak, trzymam za niego kciuki aby formę wędrowała jedynie w górę.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując