Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7202
Stary 14.04.2009, 20:21
ChomikNH napisał(a):Wyświetl post
Witam. Kupiłem dzisiaj w Inter Sporcie spodnie i oderwałem metkę (ale na szczęście da się ją spowrotem przypiąć) Czy mogę te spodnie jutro oddać? Bo przestały mi się podobać i są troche za długie.
Zależy na jakiego sprzedawce trafisz ...Jak trafisz na jakiegoś chvja to Ci nie przyjmie.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując