ChomikNH napisał(a):

|
Witam. Kupiłem dzisiaj w Inter Sporcie spodnie i oderwałem metkę (ale na szczęście da się ją spowrotem przypiąć) Czy mogę te spodnie jutro oddać? Bo przestały mi się podobać i są troche za długie.
|
Zależy na jakiego sprzedawce trafisz ...Jak trafisz na jakiegoś chvja to Ci nie przyjmie.