Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1518
Stary 14.04.2009, 19:22
Oczywiscie Mariusz gra ostatno dobrze i pewnie, co najwazniejsze.
Jednak juz w swojej "karierze" w Wisełce kilka razy tak miał, później przyszly kiksy, wiec ja poczekalbym jeszcze kilka meczy na jego ocenę.
Odpowiedz cytując