Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 14.04.2009, 18:08
piszecie wszyscy o 3 rundzie a zapominacie że w 2 też czeka kilka zespołów na których można sie przejechac.Apoel Nikozja ( Cypryjskie zespoły są na fali ostatnio),Hajduk Split czy mistrz Norwegi Stabaek.
Eliminacje do ligi mistrzów to gra o miliony a nie puchar uefa który kluby z zachodniej Europy traktują jako przerywnik w rozgrywkach ligowych !!!
Ostatnio edytowane przez AYALA : 14.04.2009 o godz. 18:16.