Wojtas napisał(a):

Bo jest taki klubik ktory od jakiegos czasu ma niesamowite sczescie do wszystkiego i jest jak kot ktory od poczatku tej rundy spada zawsze na cztery łapy.
I jakby zdobyl MP a potem trafil na taka Slavie i z ich sczesciem farfoclem w 95 minucie weszli by do LM.
I to byla by juz jawna niesprawiedliwosc...........
|
Nie ma sprawiedliwości na świecie
Osobiście wole 10 lat dominacji w lidze, 6 mistrzostw i brak awansu do LM niż czekanie 16 lat na MP
A, szczerze to wątpie żeby Lech był wstanie awansować nawet jeśli trafi na jakąś Slavie (no chyba że faktycznie po golu w 95 minucie) Dużo będzie zależeć od letniego okna ale wątpie by byli wstanie zatrzymać Stilica czy Lewandowskiego.