Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 14.04.2009, 17:12
Markus napisał(a):Wyświetl post
Do zatrudnienia kilku scoutów, czy fachowców lepszych od przykładowo Kazimierskiego nie trzeba wielu milonów Euro.
Trzeba solidnych nakładów finansowych, jeżeli mówimy o prawdziwych skautach, którzy będą perełki wyławiali tylko dla nas, a nie wpychali nam odpady, których nie są w stanie opchnąć za większe pieniądze gdzie indziej.

W Polsce takich ludzi nie ma.

Każdy z takich skautów potrzebuje budżetu "reprezentacyjnego" na podróże, hotele, współpracowników etc.

Markus napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, możesz dalej tak się bawić, że Wisła sprowadziła Matusiaka, Niedzielna, Jiraska, Łobodzińskiego itd. za pieniądze których nie ma i nie było. A klubu nie stać na lepsze transfery i gospodarowanie finansami, polegające np.: na przeznaczeniu tych środków na scouting.
Wszyscy oni przyszli do nas, ponieważ:
a) kosztowali ( w skali europejskiej ) grosze
b) chcieli śmiesznie małych ( w skali europejskiej ) kontraktów

Przeznaczenie tych pieniędzy na skauting jest nierealne, ponieważ zabrakłoby nam ich na same kontrakty dla zawodników. To, że kogoś znajdzie skaut nie oznacza, że zgodzi się on przyjść za półdarmo, ani - że jego macierzysty klub nie zażąda od nas pieniędzy.
Markus napisał(a):Wyświetl post
Tylko po co? Dla swojego rozbuchanego ego?
Proszę, oto jak prowadzi się dyskusję na poziomie.
W jednym miejscu narzekamy na złośliwe uwagi oponenta, kilka zdań później walimy na odlew. Cóz za dojrzałość, cóż za konsekwencja...


Dalsza część to już typowe bicie piany.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.04.2009 o godz. 17:21.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!