Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 14.04.2009, 17:09
Na podstawie wypowiedzi z forum wnioskuję. Lepiej jest dostawać bęcki w eliminacjach za darmo niż w grupie za(jak na Wisłę) niebotyczne sumy.

Ehhh....